TR3D685M050C0500 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Vishay Sprague
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Vishay Sprague
W magazynie: 10
Arkusz danych
Similar
W magazynie: 0
W magazynie: 953
Bezpośrednie
KYOCERA AVX
Udoskonalony
KYOCERA AVX
W magazynie: 445
KEMET
KEMET
W magazynie: 534
W magazynie: 644
6.8 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 50 V 2917 (7343 metryczne) 500mOhm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TR3D685M050C0500
Numer produktu DigiKey
TR3D685M050C0500-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
TR3D685M050C0500
Opis
CAP TANT 6.8UF 20% 50V 2917
Standardowy czas realizacji przez producenta
31 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
TR3D685M050C0500 Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
500mOhm
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Obudowa / skrzynia
2917 (7343 metryczne)
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,122" (3,10mm)
Tolerancja
±20%
Kod rozmiaru producenta
D
Napięcie - znamionowe
50 V