TR3D477M004C0125 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Vishay Sprague
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
Vishay Sprague
W magazynie: 0
Arkusz danych
470 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 4 V 2917 (7343 metryczne) 125mOhm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TR3D477M004C0125
Numer produktu DigiKey
TR3D477M004C0125-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
TR3D477M004C0125
Opis
CAP TANT 470UF 20% 4V 2917
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
TR3D477M004C0125 Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
125mOhm
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,122" (3,10mm)
Tolerancja
±20%
Napięcie - znamionowe
4 V