TR3D227K010C0125 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Vishay Sprague
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
Vishay Sprague
W magazynie: 499
Arkusz danych
Similar
W magazynie: 5 937
Similar
W magazynie: 661
W magazynie: 189
W magazynie: 582
220 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 10 V 2917 (7343 metryczne) 125mOhm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TR3D227K010C0125
Numer produktu DigiKey
718-1349-2-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
TR3D227K010C0125
Opis
CAP TANT 220UF 10% 10V 2917
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
TR3D227K010C0125 Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
125mOhm
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Obudowa / skrzynia
2917 (7343 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,122" (3,10mm)
Tolerancja
±10%
Kod rozmiaru producenta
D
Napięcie - znamionowe
10 V