592D227X9010D2T20H jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Vishay Sprague
W magazynie: 5 937
Vishay Sprague
W magazynie: 3 015
Arkusz danych
W magazynie: 499
W magazynie: 661
W magazynie: 189
W magazynie: 582
220 µF Konforemna powłoka Kondensatory tantalowe 10 V 2917 (7343 metryczne) 120mOhm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
592D227X9010D2T20H
Numer produktu DigiKey
592D227X9010D2T20H-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
592D227X9010D2T20H
Opis
CAP TANT 220UF 10% 10V 2917
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
592D227X9010D2T20H Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
120mOhm
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Obudowa / skrzynia
2917 (7343 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,295" x 0,169" (7,50mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,079" (2,00mm)
Tolerancja
±10%
Kod rozmiaru producenta
D
Napięcie - znamionowe
10 V