TR3D157M010C0050 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Vishay Sprague
W magazynie: 243
Arkusz danych
Similar
Vishay Sprague
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
W magazynie: 0
W magazynie: 563
Bezpośrednie
KEMET
W magazynie: 284
Bezpośrednie
KYOCERA AVX
150 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 10 V 2917 (7343 metryczne) 50mOhm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TR3D157M010C0050
Numer produktu DigiKey
TR3D157M010C0050-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
TR3D157M010C0050
Opis
CAP TANT 150UF 20% 10V 2917
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
TR3D157M010C0050 Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
50mOhm
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,122" (3,10mm)
Tolerancja
±20%
Napięcie - znamionowe
10 V