TAJW476K016RNJ
Numer produktu DigiKey
478-TAJW476K016RNJTR-ND - Taśma i szpula (TR)
478-TAJW476K016RNJCT-ND - Taśma cięta (CT)
478-TAJW476K016RNJDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TAJW476K016RNJ
Opis
CAP TANT 47UF 10% 16V 2312
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
47 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 16 V 2312 (6032 metryczne) 400mOhm
Modele EDA/CAD
TAJW476K016RNJ Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
400mOhm
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
2312 (6032 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,236" x 0,126" (6,00mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,059" (1,50mm)
Tolerancja
±10%
Kod rozmiaru producenta
W
Napięcie - znamionowe
16 V