TR3B106M016C0800 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Vishay Sprague
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
Vishay Sprague
W magazynie: 8 815
Arkusz danych
Udoskonalony
Similar
Bezpośrednie
KEMET
KEMET
KYOCERA AVX
W magazynie: 39
Similar
KYOCERA AVX
10 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 16 V 1411 (3528 metryczne) 800mOhm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TR3B106M016C0800
Numer produktu DigiKey
TR3B106M016C0800-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
TR3B106M016C0800
Opis
CAP TANT 10UF 20% 16V 1411
Standardowy czas realizacji przez producenta
31 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
TR3B106M016C0800 Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
800mOhm
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Obudowa / skrzynia
1411 (3528 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,138" x 0,110" (3,50mm x 2,80mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,083" (2,11mm)
Tolerancja
±20%
Kod rozmiaru producenta
B
Napięcie - znamionowe
16 V