593D106X9016B2TE3
Numer produktu DigiKey
718-1927-2-ND - Taśma i szpula (TR)
718-1927-1-ND - Taśma cięta (CT)
718-1927-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
593D106X9016B2TE3
Opis
CAP TANT 10UF 10% 16V 1411
Szczegółowy opis
10 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 16 V 1411 (3528 metryczne) 800mOhm
Modele EDA/CAD
593D106X9016B2TE3 Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
800mOhm
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
1411 (3528 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,138" x 0,110" (3,50mm x 2,80mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,083" (2,11mm)
Tolerancja
±10%
Kod rozmiaru producenta
B
Napięcie - znamionowe
16 V