TR3A685M020C2600 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Similar
KEMET
KEMET
KYOCERA AVX
KYOCERA AVX
6.8 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 20 V 1206 (3216 metryczne) 2,6Ohm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TR3A685M020C2600
Numer produktu DigiKey
TR3A685M020C2600-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
TR3A685M020C2600
Opis
CAP TANT 6.8UF 20% 20V 1206
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
TR3A685M020C2600 Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
2,6Ohm
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,071" (1,80mm)
Tolerancja
±20%
Napięcie - znamionowe
20 V