TPSA685M020R1000 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
KYOCERA AVX
W magazynie: 398
Arkusz danych
Similar
W magazynie: 0
Similar
KEMET
KEMET
Vishay Sprague
Vishay Sprague
6.8 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 20 V 1206 (3216 metryczne) 1Ohm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TPSA685M020R1000
Numer produktu DigiKey
TPSA685M020R1000-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
TPSA685M020R1000
Opis
CAP TANT 6.8UF 20% 20V 1206
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
TPSA685M020R1000 Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
1Ohm
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,071" (1,80mm)
Tolerancja
±20%
Kod rozmiaru producenta
A
Napięcie - znamionowe
20 V