TR3A226M010C1000 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Vishay Sprague
W magazynie: 3 330
Arkusz danych
Similar
Vishay Sprague
W magazynie: 10 117
Arkusz danych
Similar
KEMET
KEMET
KYOCERA AVX
KYOCERA AVX
22 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 10 V 1206 (3216 metryczne) 1Ohm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TR3A226M010C1000
Numer produktu DigiKey
TR3A226M010C1000-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
TR3A226M010C1000
Opis
CAP TANT 22UF 20% 10V 1206
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
TR3A226M010C1000 Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
1Ohm
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,071" (1,80mm)
Tolerancja
±20%
Napięcie - znamionowe
10 V