TAJA226M010RNJ
Numer produktu DigiKey
478-5798-2-ND - Taśma i szpula (TR)
478-5798-1-ND - Taśma cięta (CT)
478-5798-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
TAJA226M010RNJ
Opis
CAP TANT 22UF 20% 10V 1206
Szczegółowy opis
22 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 10 V 1206 (3216 metryczne) 3Ohm
Modele EDA/CAD
TAJA226M010RNJ Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
3Ohm
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,071" (1,80mm)
Tolerancja
±20%
Kod rozmiaru producenta
A
Napięcie - znamionowe
10 V