T55V476M016C0045
Numer produktu DigiKey
3581-T55V476M016C0045TR-ND - Taśma i szpula (TR)
3581-T55V476M016C0045CT-ND - Taśma cięta (CT)
3581-T55V476M016C0045DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
T55V476M016C0045
Opis
CAP TANT POLY 47UF 16V 2917
Standardowy czas realizacji przez producenta
99 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
47 µF Odlewane Kondensatory tantalowo-polimerowe 16 V 2917 (7343 metryczne) 45mOhm przy 100kHz
Modele EDA/CAD
T55V476M016C0045 Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
45mOhm przy 100kHz
Producent
Vishay Sprague
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
2917 (7343 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Pojemność
47 µF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,079" (2,00mm)
Tolerancja
±20%
Kod rozmiaru producenta
V
Napięcie - znamionowe
16 V