T55J475M6R3C0500
Numer produktu DigiKey
718-2061-2-ND - Taśma i szpula (TR)
718-2061-1-ND - Taśma cięta (CT)
718-2061-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
T55J475M6R3C0500
Opis
CAP TANT POLY 4.7UF 6.3V 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
53 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
4.7 µF Odlewane Kondensatory tantalowo-polimerowe 6.3 V 0603 (1608 metryczne) 500mOhm przy 100kHz
Modele EDA/CAD
T55J475M6R3C0500 Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
500mOhm przy 100kHz
Producent
Vishay Sprague
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Seria
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,032" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Pojemność
4.7 µF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,035" (0,90mm)
Tolerancja
±20%
Kod rozmiaru producenta
J
Napięcie - znamionowe
6.3 V