ALT3232M-151-T001
Numer produktu DigiKey
445-174375-2-ND - Taśma i szpula (TR)
445-174375-1-ND - Taśma cięta (CT)
445-174375-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ALT3232M-151-T001
Opis
PULSE XFMR 1CT:1CT 150UH
Standardowy czas realizacji przez producenta
15 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
150µH LAN 10/100/1000 Base-T Transformatory impulsowe 1CT:1CT Montaż powierzchniowy
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ALT3232M-151-T001 Modele
Kategoria
Indukcyjność
150µH
Producent
TDK
Przekładnia zwojowa - pierwotne:wtórne
1CT:1CT
Seria
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,126" (3,20mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Status części
Aktywny
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,114" (2,90mm)
Typ transformatora
LAN 10/100/1000 Base-T
Temperatura robocza
-40°C - 85°C