T55D337M6R3C0009
Numer produktu DigiKey
718-2319-2-ND - Taśma i szpula (TR)
718-2319-1-ND - Taśma cięta (CT)
718-2319-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
T55D337M6R3C0009
Opis
CAP TANT POLY 330UF 6.3V 2917
Standardowy czas realizacji przez producenta
99 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
330 µF Odlewane Kondensatory tantalowo-polimerowe 6.3 V 2917 (7343 metryczne) 9mOhm przy 100kHz
Modele EDA/CAD
T55D337M6R3C0009 Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
9mOhm przy 100kHz
Producent
Vishay Sprague
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
2917 (7343 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Pojemność
330 µF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,122" (3,10mm)
Tolerancja
±20%
Kod rozmiaru producenta
D
Napięcie - znamionowe
6.3 V