T520D337M006ATE009 | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | T520D337M006ATE009 |
Opis | CAP TANT POLY 330UF 6.3V 2917 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 32 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 330 µF Odlewane Kondensatory tantalowo-polimerowe 6.3 V 2917 (7343 metryczne) 9mOhm przy 100kHz |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | T520D337M006ATE009 Modele |
Kategoria | Temperatura robocza -55°C - 105°C |
Producent KEMET | Trwałość przy temperaturze 2000h przy 105°C |
Seria | Typ mocowania Montaż powierzchniowy |
Status części Aktywny | Rozmiar / wymiar 0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.) |
Pojemność 330 µF | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,122" (3,10mm) |
Tolerancja ±20% | Kod rozmiaru producenta D |
Napięcie - znamionowe 6.3 V | Funkcje Przeznaczenie ogólne |
Typ Odlewane | Bazowy numer produktu |
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR) 9mOhm przy 100kHz |