T55D106M050C0090
Numer produktu DigiKey
718-2171-2-ND - Taśma i szpula (TR)
718-2171-1-ND - Taśma cięta (CT)
718-2171-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
T55D106M050C0090
Opis
CAP TANT POLY 10UF 50V 2917
Standardowy czas realizacji przez producenta
53 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 µF Odlewane Kondensatory tantalowo-polimerowe 50 V 2917 (7343 metryczne) 90mOhm przy 100kHz
Modele EDA/CAD
T55D106M050C0090 Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
90mOhm przy 100kHz
Producent
Vishay Sprague
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Seria
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
2917 (7343 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Pojemność
10 µF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,122" (3,10mm)
Tolerancja
±20%
Kod rozmiaru producenta
D
Napięcie - znamionowe
50 V