T55B107M2R5C0055
Numer produktu DigiKey
3581-T55B107M2R5C0055TR-ND - Taśma i szpula (TR)
3581-T55B107M2R5C0055CT-ND - Taśma cięta (CT)
3581-T55B107M2R5C0055DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
T55B107M2R5C0055
Opis
CAP TANT POLY 100UF 2.5V 1411
Standardowy czas realizacji przez producenta
53 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
100 µF Odlewane Kondensatory tantalowo-polimerowe 2.5 V 1411 (3528 metryczne) 55mOhm przy 100kHz
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
T55B107M2R5C0055 Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
55mOhm przy 100kHz
Producent
Vishay Sprague
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Seria
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
1411 (3528 metryczne)
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,138" x 0,110" (3,50mm x 2,80mm) (dł. x szer.)
Pojemność
100 µF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,083" (2,10mm)
Tolerancja
±20%
Kod rozmiaru producenta
B
Napięcie - znamionowe
2.5 V