ADP1765ACPZ0.95-R7
Numer produktu DigiKey
505-ADP1765ACPZ0.95-R7TR-ND - Taśma i szpula (TR)
505-ADP1765ACPZ0.95-R7CT-ND - Taśma cięta (CT)
505-ADP1765ACPZ0.95-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ADP1765ACPZ0.95-R7
Opis
IC REG LINEAR 0.95V 5A 16-LFCSP
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 5A 16-LFCSP (3x3)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ADP1765ACPZ0.95-R7 Modele
Kategoria
Prąd - spoczynkowy (Iq)
17 mA
Prod.
Prąd - zasilania (maks.)
25 mA
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
PSRR
61dB - 33dB (10kHz - 1MHz)
Status części
Aktywny
Charakterystyka sterowania
Aktywacja, zasilanie diagnostyczne, płynny start
Konfiguracja wyjściowa
Funkcje ochronne
Ograniczenie prądu, przeciążenie termiczne
Typ wyjścia
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TJ)
Liczba regulatorów
1
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wejściowe (maks.)
1,98V
Obudowa / skrzynia
16-WFQFN, podkładka odsłonięta, CSP
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
0,95V