T55A336M6R3C0180
Numer produktu DigiKey
718-2152-2-ND - Taśma i szpula (TR)
718-2152-1-ND - Taśma cięta (CT)
718-2152-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
T55A336M6R3C0180
Opis
CAP TANT POLY 33UF 6.3V 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
33 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
33 µF Odlewane Kondensatory tantalowo-polimerowe 6.3 V 1206 (3216 metryczne) 180mOhm przy 100kHz
Modele EDA/CAD
T55A336M6R3C0180 Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
180mOhm przy 100kHz
Producent
Vishay Sprague
Temperatura robocza
-55°C - 105°C
Seria
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Pojemność
33 µF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,071" (1,80mm)
Tolerancja
±20%
Kod rozmiaru producenta
A
Napięcie - znamionowe
6.3 V