LT1521CMS8-3.3#PBF
Numer produktu DigiKey
LT1521CMS8-3.3#PBF-ND
Producent
Numer produktu producenta
LT1521CMS8-3.3#PBF
Opis
IC REG LINEAR 3.3V 300MA 8-MSOP
Standardowy czas realizacji przez producenta
11 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 300mA 8-MSOP
Modele EDA/CAD
LT1521CMS8-3.3#PBF Modele
Kategoria
Prąd - spoczynkowy (Iq)
25 µA
Prod.
Prąd - zasilania (maks.)
12 mA
Opakowanie
Rurka
PSRR
58dB (120Hz)
Status części
Aktywny
Charakterystyka sterowania
Aktywacja
Konfiguracja wyjściowa
Funkcje ochronne
Przetężenie, nadmierna temperatura, odwrócona polaryzacja
Typ wyjścia
Temperatura robocza
0°C - 125°C
Liczba regulatorów
1
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - wejściowe (maks.)
20V
Obudowa / skrzynia
8-TSSOP, 8-MSOP (szerokość 0,118", 3,00mm)
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
3,3V
Obudowa dostawcy urządzenia
8-MSOP
Spadek napięcia (maks.)
0,75V przy 300mA