678D476M050CC4D jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Vishay Sprague
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
Nichicon
W magazynie: 1 696
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
W magazynie: 850
W magazynie: 431
Nichicon
47 µF 50 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 1,25Ohm przy 20Hz 3000h przy 105°C
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
678D476M050CC4D
Numer produktu DigiKey
678D476M050CC4D-ND
Producent
Numer produktu producenta
678D476M050CC4D
Opis
CAP ALUM 47UF 20% 50V RADIAL TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
30 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Polaryzacja
Biegunowe
Prod.
Zastosowania
Seria
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
196 mA @ 120 Hz
Opakowanie
Zbiorcze
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
280 mA @ 100 kHz
Status części
Aktywny
Impedancja
275 mOhms
Pojemność
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,394" (10,00mm)
Napięcie - znamionowe
50 V
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,563" (14,30mm)
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
1,25Ohm przy 20Hz
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
3000h przy 105°C
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka
Temperatura robocza
-55°C - 105°C