UPM1K470MPD6
Numer produktu DigiKey
493-15777-ND
Producent
Numer produktu producenta
UPM1K470MPD6
Opis
CAP ALUM 47UF 20% 80V RADIAL TH
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
47 µF 80 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 5000h przy 105°C
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
UPM1K470MPD6 Modele
Kategoria
Parametry znamionowe
Prod.
Zastosowania
Seria
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
245 mA @ 120 Hz
Opakowanie
Zbiorcze
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
410 mA @ 10 kHz
Status części
Nie do nowych projektów
Impedancja
420 mOhms
Pojemność
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,394" (10,00mm)
Napięcie - znamionowe
80 V
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,571" (14,50mm)
Trwałość przy temperaturze
5000h przy 105°C
Typ mocowania
Temperatura robocza
-55°C - 105°C