595D475X9004T2T jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
4.7 µF Konforemna powłoka Kondensatory tantalowe 4 V 0805 (2012 metryczne) 7,8Ohm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
595D475X9004T2T
Numer produktu DigiKey
595D475X9004T2T-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
595D475X9004T2T
Opis
CAP TANT 4.7UF 10% 4V 0805
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
595D475X9004T2T Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
7,8Ohm
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,087" x 0,043" (2,20mm x 1,10mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,057" (1,45mm)
Tolerancja
±10%
Kod rozmiaru producenta
T
Napięcie - znamionowe
4 V