TAJR475K004RNJ jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Vishay Sprague
W magazynie: 0
Arkusz danych
4.7 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 4 V 0805 (2012 metryczne) 12Ohm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TAJR475K004RNJ
Numer produktu DigiKey
TAJR475K004RNJ-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
TAJR475K004RNJ
Opis
CAP TANT 4.7UF 10% 4V 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
TAJR475K004RNJ Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
12Ohm
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,081" x 0,051" (2,05mm x 1,30mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,047" (1,20mm)
Tolerancja
±10%
Kod rozmiaru producenta
R
Napięcie - znamionowe
4 V