595D336X9025D2T nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Vishay Sprague
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
Vishay Sprague
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
W magazynie: 276
Similar
W magazynie: 461
W magazynie: 631
KEMET
33 µF Konforemna powłoka Kondensatory tantalowe 25 V 2917 (7343 metryczne) 270mOhm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
595D336X9025D2T
Numer produktu DigiKey
718-595D336X9025D2TTR-ND - Taśma i szpula (TR)
718-595D336X9025D2TCT-ND - Taśma cięta (CT)
718-595D336X9025D2TDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
595D336X9025D2T
Opis
CAP TANT 33UF 10% 25V 2917
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
595D336X9025D2T Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
270mOhm
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
2917 (7343 metryczne)
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,295" x 0,169" (7,50mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,122" (3,10mm)
Tolerancja
±10%
Kod rozmiaru producenta
D
Napięcie - znamionowe
25 V