595D107X9016D2T
Numer produktu DigiKey
718-595D107X9016D2TTR-ND - Taśma i szpula (TR)
718-595D107X9016D2TCT-ND - Taśma cięta (CT)
718-595D107X9016D2TDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
595D107X9016D2T
Opis
CAP TANT 100UF 10% 16V 2917
Szczegółowy opis
100 µF Konforemna powłoka Kondensatory tantalowe 16 V 2917 (7343 metryczne) 140mOhm
Modele EDA/CAD
595D107X9016D2T Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
140mOhm
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
2917 (7343 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,293" x 0,170" (7,44mm x 4,32mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,122" (3,10mm)
Tolerancja
±10%
Kod rozmiaru producenta
D
Napięcie - znamionowe
16 V