591D107X9016D2T20H
Numer produktu DigiKey
718-1623-2-ND - Taśma i szpula (TR)
718-1623-1-ND - Taśma cięta (CT)
718-1623-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
591D107X9016D2T20H
Opis
CAP TANT 100UF 10% 16V 2917
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
100 µF Konforemna powłoka Kondensatory tantalowe 16 V 2917 (7343 metryczne) 75mOhm
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
591D107X9016D2T20H Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
75mOhm
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Obudowa / skrzynia
2917 (7343 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,295" x 0,169" (7,50mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,079" (2,00mm)
Tolerancja
±10%
Kod rozmiaru producenta
D
Napięcie - znamionowe
16 V