594D686X0025D2T jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Vishay Sprague
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Vishay Sprague
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
KEMET
Similar
KEMET
W magazynie: 967
W magazynie: 767
KYOCERA AVX
KYOCERA AVX
W magazynie: 88
W magazynie: 880
68 µF Konforemna powłoka Kondensatory tantalowe 25 V 2917 (7343 metryczne) 200mOhm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
594D686X0025D2T
Numer produktu DigiKey
594D686X0025D2T-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
594D686X0025D2T
Opis
CAP TANT 68UF 20% 25V 2917
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
594D686X0025D2T Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
200mOhm
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Obudowa / skrzynia
2917 (7343 metryczne)
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,295" x 0,169" (7,50mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,122" (3,10mm)
Tolerancja
±20%
Kod rozmiaru producenta
D
Napięcie - znamionowe
25 V