TPME686M025H0055 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
KYOCERA AVX
W magazynie: 880
Arkusz danych
Udoskonalony
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
W magazynie: 0
Similar
Similar
W magazynie: 88
Vishay Sprague
Vishay Sprague
KEMET
KEMET
W magazynie: 967
W magazynie: 767
68 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 25 V 2917 (7343 metryczne) 55mOhm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TPME686M025H0055
Numer produktu DigiKey
TPME686M025H0055-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
TPME686M025H0055
Opis
CAP TANT 68UF 20% 25V 2917
Szczegółowy opis
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
55mOhm
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,169" (4,30mm)
Tolerancja
±20%
Kod rozmiaru producenta
E
Napięcie - znamionowe
25 V