593D685X9016A2TE3 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Vishay Sprague
W magazynie: 216
Arkusz danych
Similar
Vishay Sprague
W magazynie: 160
Arkusz danych
Similar
W magazynie: 0
Bezpośrednie
KYOCERA AVX
W magazynie: 1 654
KYOCERA AVX
6.8 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 16 V 1206 (3216 metryczne) 3Ohm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
593D685X9016A2TE3
Numer produktu DigiKey
593D685X9016A2TE3-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
593D685X9016A2TE3
Opis
CAP TANT 6.8UF 10% 16V 1206
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
593D685X9016A2TE3 Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
3Ohm
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,071" (1,80mm)
Tolerancja
±10%
Kod rozmiaru producenta
A
Napięcie - znamionowe
16 V