TPSA685K016A1500 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
KYOCERA AVX
W magazynie: 1 654
Arkusz danych
Similar
Similar
Vishay Sprague
Vishay Sprague
W magazynie: 160
W magazynie: 216
6.8 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 16 V 1206 (3216 metryczne) 1,5Ohm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TPSA685K016A1500
Numer produktu DigiKey
TPSA685K016A1500-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
TPSA685K016A1500
Opis
CAP TANT 6.8UF 10% 16V 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
1,5Ohm
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,071" (1,80mm)
Tolerancja
±10%
Kod rozmiaru producenta
A
Napięcie - znamionowe
16 V