593D475X0035C2TE3 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Vishay Sprague
W magazynie: 0
Arkusz danych
Udoskonalony
Vishay Sprague
W magazynie: 638
Arkusz danych
Udoskonalony
W magazynie: 568
W magazynie: 6 755
Similar
W magazynie: 815
Bezpośrednie
KEMET
KEMET
W magazynie: 5
KYOCERA AVX
W magazynie: 708
W magazynie: 280
Similar
KYOCERA AVX
W magazynie: 800
4.7 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 35 V 2312 (6032 metryczne) 500mOhm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
593D475X0035C2TE3
Numer produktu DigiKey
593D475X0035C2TE3-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
593D475X0035C2TE3
Opis
CAP TANT 4.7UF 20% 35V 2312
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
593D475X0035C2TE3 Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
500mOhm
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Obudowa / skrzynia
2312 (6032 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,236" x 0,126" (6,00mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,110" (2,79mm)
Tolerancja
±20%
Kod rozmiaru producenta
C
Napięcie - znamionowe
35 V