T491C475M035AT
Numer produktu DigiKey
399-8355-2-ND - Taśma i szpula (TR)
399-8355-1-ND - Taśma cięta (CT)
399-8355-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
T491C475M035AT
Opis
CAP TANT 4.7UF 20% 35V 2312
Szczegółowy opis
4.7 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 35 V 2312 (6032 metryczne) 2,2Ohm
Modele EDA/CAD
T491C475M035AT Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,236" x 0,126" (6,00mm x 3,20mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,110" (2,80mm)
Tolerancja
±20%
Napięcie - znamionowe
35 V
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
2,2Ohm