593D226X0035E2WE3
Numer produktu DigiKey
718-593D226X0035E2WE3TR-ND - Taśma i szpula (TR)
718-593D226X0035E2WE3CT-ND - Taśma cięta (CT)
718-593D226X0035E2WE3DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
593D226X0035E2WE3
Opis
593D226X0035E2WE3
Szczegółowy opis
22 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 35 V 2917 (7343 metryczne) 275mOhm przy 100kHz
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
275mOhm przy 100kHz
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Trwałość przy temperaturze
1000h przy 125°C
Obudowa / skrzynia
2917 (7343 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,169" (4,30mm)
Napięcie - znamionowe
35 V