T495X226M035ATE125
Numer produktu DigiKey
399-18456-2-ND - Taśma i szpula (TR)
399-18456-1-ND - Taśma cięta (CT)
399-18456-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
T495X226M035ATE125
Opis
CAP TANT 22UF 20% 35V 2917
Szczegółowy opis
22 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 35 V 2917 (7343 metryczne) 125mOhm przy 100kHz
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
T495X226M035ATE125 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,169" (4,30mm)
Tolerancja
±20%
Kod rozmiaru producenta
X
Napięcie - znamionowe
35 V
Funkcje
Przeznaczenie ogólne
Typ
Odlewane
Bazowy numer produktu
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
125mOhm przy 100kHz