593D157X96R3E2TE3 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Arkusz danych
Udoskonalony
Arkusz danych
Udoskonalony
W magazynie: 109
W magazynie: 921
Similar
W magazynie: 477
Similar
W magazynie: 858
150 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 6.3 V 2917 (7343 metryczne) 100mOhm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
7343-43 (EIA)
593D157X96R3E2TE3
Numer produktu DigiKey
593D157X96R3E2TE3-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
593D157X96R3E2TE3
Opis
CAP TANT 150UF 10% 6.3V 2917
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
593D157X96R3E2TE3 Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
100mOhm
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Obudowa / skrzynia
2917 (7343 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,170" (4,32mm)
Tolerancja
±10%
Kod rozmiaru producenta
E
Napięcie - znamionowe
6.3 V