592D337X96R3D2T16H jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Vishay Sprague
W magazynie: 7
Vishay Sprague
W magazynie: 375
W magazynie: 0
W magazynie: 657
330 µF Konforemna powłoka Kondensatory tantalowe 6.3 V 2917 (7343 metryczne) 120mOhm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
592D337X96R3D2T16H
Numer produktu DigiKey
592D337X96R3D2T16H-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
592D337X96R3D2T16H
Opis
CAP TANT 330UF 10% 6.3V 2917
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
592D337X96R3D2T16H Modele
Kategoria
Typ
Konforemna powłoka
Prod.
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
120mOhm
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,295" x 0,169" (7,50mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Napięcie - znamionowe
6.3 V