592D336X06R3S2T12H jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Vishay Sprague
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Vishay Sprague
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
KEMET
KEMET
KYOCERA AVX
KYOCERA AVX
33 µF Konforemna powłoka Kondensatory tantalowe 6.3 V 1206 (3216 metryczne) 2Ohm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
592D336X06R3S2T12H
Numer produktu DigiKey
592D336X06R3S2T12H-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
592D336X06R3S2T12H
Opis
CAP TANT 33UF 20% 6.3V 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
592D336X06R3S2T12H Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
2Ohm
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,047" (1,20mm)
Tolerancja
±20%
Kod rozmiaru producenta
S
Napięcie - znamionowe
6.3 V