TLJK336M006R1700 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
KYOCERA AVX
W magazynie: 5 610
Arkusz danych
Similar
KYOCERA AVX
W magazynie: 1 786
Arkusz danych
Vishay Sprague
Vishay Sprague
KEMET
KEMET
33 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 6.3 V 1206 (3216 metryczne) 1,7Ohm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TLJK336M006R1700
Numer produktu DigiKey
478-5348-2-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
TLJK336M006R1700
Opis
CAP TANT 33UF 20% 6.3V 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
1,7Ohm
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,039" (1,00mm)
Tolerancja
±20%
Kod rozmiaru producenta
K
Napięcie - znamionowe
6.3 V