293D477X0004D2TE3 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Vishay Sprague
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Vishay Sprague
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Bezpośrednie
KEMET
Bezpośrednie
KYOCERA AVX
470 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 4 V 2917 (7343 metryczne) 600mOhm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
293D477X0004D2TE3
Numer produktu DigiKey
718-293D477X0004D2TE3TR-ND - Taśma i szpula (TR)
718-293D477X0004D2TE3CT-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
293D477X0004D2TE3
Opis
CAP TANT 470UF 20% 4V 2917
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
293D477X0004D2TE3 Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
600mOhm
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Obudowa / skrzynia
2917 (7343 metryczne)
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,122" (3,10mm)
Tolerancja
±20%
Kod rozmiaru producenta
D
Napięcie - znamionowe
4 V