293D334X0050B2TE3 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Vishay Sprague
W magazynie: 3 969
Arkusz danych
Bezpośrednie
KEMET
W magazynie: 3 466
Arkusz danych
Bezpośrednie
KYOCERA AVX
Udoskonalony
KEMET
Similar
KYOCERA AVX
0.33 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 50 V 1411 (3528 metryczne) 10Ohm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
293D334X0050B2TE3
Numer produktu DigiKey
293D334X0050B2TE3-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
293D334X0050B2TE3
Opis
CAP TANT 0.33UF 20% 50V 1411
Standardowy czas realizacji przez producenta
31 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
293D334X0050B2TE3 Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
10Ohm
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Obudowa / skrzynia
1411 (3528 metryczne)
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,138" x 0,110" (3,50mm x 2,80mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,083" (2,11mm)
Tolerancja
±20%
Kod rozmiaru producenta
B
Napięcie - znamionowe
50 V