TAJT334M050RNJ jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Vishay Sprague
KEMET
0.33 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 50 V 1411 (3528 metryczne), 1210 11Ohm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TAJT334M050RNJ
Numer produktu DigiKey
TAJT334M050RNJ-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
TAJT334M050RNJ
Opis
CAP TANT 0.33UF 20% 50V 1411
Standardowy czas realizacji przez producenta
25 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
TAJT334M050RNJ Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
11Ohm
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Obudowa / skrzynia
1411 (3528 metryczne), 1210
Rozmiar / wymiar
0,138" x 0,110" (3,50mm x 2,80mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,047" (1,20mm)
Tolerancja
±20%
Kod rozmiaru producenta
T
Napięcie - znamionowe
50 V