293D227X06R3E2TE3 jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Vishay Sprague
W magazynie: 714
Arkusz danych
Udoskonalony
Vishay Sprague
W magazynie: 3 015
Arkusz danych
W magazynie: 818
W magazynie: 0
Similar
W magazynie: 631
Similar
220 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 6.3 V 2917 (7343 metryczne) 500mOhm
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
293D227X06R3E2TE3
Numer produktu DigiKey
293D227X06R3E2TE3-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
293D227X06R3E2TE3
Opis
CAP TANT 220UF 20% 6.3V 2917
Standardowy czas realizacji przez producenta
31 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
293D227X06R3E2TE3 Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
500mOhm
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Obudowa / skrzynia
2917 (7343 metryczne)
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,287" x 0,169" (7,30mm x 4,30mm) (dł. x szer.)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,170" (4,32mm)
Tolerancja
±20%
Kod rozmiaru producenta
E
Napięcie - znamionowe
6.3 V