173D336X9015XWE3 nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
KEMET
W magazynie: 119
Arkusz danych
33 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 15 V Osiowa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
173D336X9015XWE3
Numer produktu DigiKey
718-1433-2-ND - Taśma i szpula (TR)
718-1433-1-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
173D336X9015XWE3
Opis
CAP TANT 33UF 10% 15V AXIAL
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
173D336X9015XWE3 Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Rozmiar / wymiar
0,180" x 0,420" (4,57mm x 10,67mm) (śr. x dł.)
Pojemność
Kod rozmiaru producenta
X
Tolerancja
±10%
Napięcie - znamionowe
15 V