T322D336K015AT
Numer produktu DigiKey
399-4562-ND
Producent
Numer produktu producenta
T322D336K015AT
Opis
CAP TANT 33UF 10% 15V AXIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
16 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
33 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 15 V Osiowa 1,6Ohm
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
T322D336K015AT Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
1,6Ohm
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Opakowanie
Zbiorcze
Obudowa / skrzynia
Osiowa
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,180" x 0,420" (4,57mm x 10,67mm) (śr. x dł.)
Pojemność
Kod rozmiaru producenta
D
Tolerancja
±10%
Funkcje
Przeznaczenie ogólne
Napięcie - znamionowe
15 V