173D157X9015YW jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Vishay Sprague
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Vishay Sprague
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
KEMET
KEMET
W magazynie: 14
150 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 15 V Osiowa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
173D157X9015YW
Numer produktu DigiKey
173D157X9015YW-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
173D157X9015YW
Opis
CAP TANT 150UF 10% 15V AXIAL
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
173D157X9015YW Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Rozmiar / wymiar
0,280" x 0,550" (7,11mm x 13,97mm) (śr. x dł.)
Pojemność
Kod rozmiaru producenta
Y
Tolerancja
±10%
Napięcie - znamionowe
15 V