T322F157K015AT
Numer produktu DigiKey
399-4567-ND
Producent
Numer produktu producenta
T322F157K015AT
Opis
CAP TANT 150UF 10% 15V AXIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
150 µF Odlewane Kondensatory tantalowe 15 V Osiowa 600mOhm
Modele EDA/CAD
T322F157K015AT Modele
Kategoria
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
600mOhm
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,300" x 0,710" (7,62mm x 18,03mm) (śr. x dł.)
Pojemność
Kod rozmiaru producenta
F
Tolerancja
±10%
Napięcie - znamionowe
15 V