150D156X0050R2B jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Arkusz danych
Similar
Odpowiednik parametryczny
15 µF Hermetyczne zamknięcie Kondensatory tantalowe 50 V Osiowa
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
150D156X0050R2B
Numer produktu DigiKey
150D156X0050R2B-ND
Producent
Numer produktu producenta
150D156X0050R2B
Opis
CAP TANT 15UF 20% 50V AXIAL
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
150D156X0050R2B Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Trwałość przy temperaturze
1000h przy 125°C
Opakowanie
Zbiorcze
Rozmiar / wymiar
0,289" x 0,686" (7,34mm x 17,42mm) (śr. x dł.)
Tolerancja
±20%
Kod rozmiaru producenta
R
Napięcie - znamionowe
50 V